Rezervace služeb Be Harmonic

Nemusíte nikam jezdit, všechny naše procedury probíhají online z pohodlí vašeho domova. 

Konzultace

s Petrou

1 500 kč 

60 minutový rozhovor, ve kterém projdeme ještě neobjevené zákoutí vašeho podvědomí a zvědomíme a opravíme chybné nastavení mysli, které komplikuje prožívání našeho života.

Prosíme, než si objednáte službu, pečlivě si přečtěte vše o této službě.

60 minut
Harmonizace na míru

800 kč 

60 minutová harmonizace, kterou vám pošleme s relaxační nahrávkou. Poslouchat můžete z pohodlí vašeho domova. Tato harmonizace je vhodná pro kohokoliv, kdo chce okamžité zklidnění mysli a cítit se lépe. Tato Harmonizace se posílá každému klientovi "na míru" na základě měření, které děláme před harmonizací.

Harmony
balíček 

4 000 kč 

Tento balíček obsahuje 2x měření,
1x konzultaci a 4x harmonizace.
Tento balíček doporučujeme všem,
kdo řeší jakékoli zdravotní/psichycké obtíže.
Vše probíhá z pohodlí vašeho domova.

Jak to probíhá?

Jak to celé probíhá?

1) Vyplnte objednávkový formulář pravdivě.
2) Kvantový systém zanalyzuje váš aktuální stav a následně vygeneruje harmonizační frekvence.
3) Tyto frekvence vám pošleme pomocí kvantového hamonizéru v podobě relaxační hudby, ve vámi vybraný datum a čas.  
V den harmonizace doporučujeme relaxovat a pít více vody.

Co můžete při harmonizaci prožívat?

Během harmonizace múžete cítit různé pocity a emoce.
Jen je pozorujte a prožijte si je. 
Po harmonizaci můžete procházet detoxem, odpočívejte a pijte více vody, nejlépe s citronem.

Moje osobní zkušenost s Kvantovým Harmonizérem

Celý život jsem se trápila s atopickým ekzémem a tento přístroj mi pomohl na mé cestě k uzdravení.

Přečtěte si výsledky harmonizací..

Již třetí den jsem nemohl vstát z postele a už jsem si nevěděl rady, ale pak jsem viděl video od Josefa, ve kterém mluvil o Harmonizaci. Přiznám se, že jsem tomu vůbec nevěřil a byl jsem skeptický, ale něco ve mě mi říkalo at to zkusím. Když to skončilo, měl jsem pocit, že se vznáším a okamžitě jsem vstal z postele. Děkuji a vřele doporučuji.
Petr
Když píšu tuhle referenci, tak mám již za sebou 6 terapii (nebo jak to nazvat). Původně jsem kontaktovala Petru kvůli mému kožnímu problému, nic už mi totiž nepomáhalo. Už po první harmonizaci jsem se cítila o mnoho lépe, než jsem se za poslední měsíce cítila a dnes můžu říci, že ekzém ustupuje. Je to prostě úžasná věcička. 100% doporučuji nejem ten přístroj, ale i Petru, je vážně skvělá.
Alena
Ahoj všem, poslední dobou jsem se cítila hodně dole a tak celkově nesvá. Když jsem slyšela Pepu jak hovoří o tom přístroji, okamžitě jsem ucítila, že tohle mi pomůže. Ta nahrávka co mi Petra poslala je jako boží hudba, resonovala s každou bunkou mého těla. Těším se na další. Děkuji moooc za to co děláte.
Jana
Snad tyhle řádky někomu pomůžou. Josefa sleduji již delší dobu a když ve videu poprvé zminoval tuhle mašinku, tak jsem se mu vysmál, co je tohle za blbost! Moje zvědavost mi nedala spát a tak jsem se taky objednal a stále nemůžu uvěřit jak to funguje. Po změření mi Petra řekla přesně co si momentálně v životě řeším, aniž bych jí něco řekl! A následně mi poslala odkaz kde hrála nějaká relaxační hudba. Cítil jsem se jakobych se vznášel, necítil jsem tělo. Tu noc jsem měl hodně živé sny a ráno jsem se probudil jako znovuzrozený. Jako by mě něco "restartovalo". No stále nechápu jak ta mašinka funguje, ale funguje!
Jaroslav
Ahoj Peti, bylo to super, citim se krasne🙂 Brnelo mi snad postupne cele telo, myslim ze jsem na malou chvilku i usla, ale vetsinu casu jsem pri harmonizaci byla pri vedomi. Bylo to moc prijemne. Hlavou se mi honilo ze zacatku vsechno mozne, ale nic zasadniho. Pripada mi ze mam cele telo krane prokrvene. Ted jsem vypila asi litr vody a citim se krasne, uklidnene, zkratka skvele🙂 Moc dekuji🙂
Petra
Najdi rovnováhu mezi tělem a duší.
E-mail
2beharmonic@gmail.com
Telefon
+420 737 040 493
Pondělí - Pátek
Od 10:00 do 18:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů