Bolest kolen, kloubů, vazů a šlach

Znáš ten pocit, když tě bolí tělo? Chceš jít do posilovny, nebo na procházku, nebo jen při chůzi ze schodů cítíš jak ti křupe v koleni? Když mi bylo 20 let, tak jsem zdraví moc neřešil, bylo mi vše jedno a myslel jsem si, že jsem nesmrtelný. Ale s postupem věku to na sobě začínám cítit, teda ted už tolik ne potom co…(čti dále a dozvíš se).

Moje sportovní kariéra


Již od malička jsem měl blízko ke sportu, jako děti jsme běhaly kolem sídliště a hrály si na četníky a lupiče (mám úsměv na tváři když na to ted vzpomínám). V 6. třídě základní školy jsem měl první atletické závody. Atletika mě doprovázela až na střední školu, za tu dobu jsem zažil spoustu tréninků, závodů a veškerých akcí. Když se dnes zamyslím, tak mi atletika dala spoustu základních vlstností jako jsou např. disciplína a vytrvalost a taky jak hrát sám za sebe a jak pracovat s myslí a stresem. Každopádně si uvědomuji kolik odrazů, nárazů a výponů moje tělo zažilo. Dnes už vím proč mi moje úžasná trenérka p. Dudová neustále připomínala at se po tréninku protáhneme a dáme 100 cviků na záda a břicho. Je potřeba mít pevný střed těla.


Mistr anglie v kickboxu


V roce 2005 jsem se odstěhoval do Anglie, za pár měsíců jsem přibral 15 kg a skoro vůbec nesportoval. Sport mi moc chyběl, tak nějak jsem cvičil, ale nic extra. V roce 2010 jsem začal navštěvovat místní fight club a v březnu 2012 jsem měl první zápas, v prosinci téhož roku jsem vyhrál titul mistra Anglie v kickboxu 77kg.
Po té jsme přestal a zas jsem nic nedělal 🙁

Když dnes píšu tenhle článek, tak si uvědomuji, že již uplynulo 10 let co jsem se připravoval na tyhle zápasy.
Každopádně každý vrcholový sportovec ví, že při přípravě na závody je potřeba trénovat a každý trénink vystavujeme tělo do extrémního stresu. Lidské tělo není přizpůsobené na vrcholový sport, ale je stavěné na chůzi, běh, sběr a maximálně lov kořisti 🙂 .

Za ty roky tréninků, nic-nedělání a následných extrémních tréninků. Dnes, ve věku 36 let už cítím jak mě tělo bolí a jak delší je doba při regeneraci po tréninku. Možná jsi ve věku, kdy tohle ještě neřešíš, nebo jsi ve věku a stavu, kdy se tě to již týká a cítíš o čem tu píši. Každopádně naše tělo máme jen jedno na tehle život a to kdy ho zničíme záleží na nás samotných.

Nový rok, nová předsevzetí Rok 2022

V listopadu roku 2021 jsem se dostal do nemocnice s oboustranným zápalem plic, tehdy jsem si uvědomil, že zdraví je na prvním místě a pokud člověk nemá zdraví, ve skutečnosti nemá nic. Již v prosinci jsem začal chodit na procházky, ale stále jsem se cítil slabý a bez energie. V lednu 2022 jsem začal užívat produkty, které mi opravdu změnily život a to doslova. Přibližně 6. den po užívání Harmonelo FLEXi jsem ráno šel ze schodů a všiml jsem si, že mi nepraská v koleni…říkal jsem si wooow to je pecka, přibližně po měsíci používání tohoto produktu jsem si uvědomil, že mi „nekřupe“ v rameni, když cvičím a nejen to, ale i moje koleno zní mnohem lépe. Každopádně nejvíce to pocituji na těle při běžné procházce, vnímám jak je moje tělo vyživené a zdravé a to vše po neclých 2 měsících používání. Prostě woooow.

Problémy s kolenem jsem měl velmi časté, každopádně již po krátkém použivání FLEXI jsem vnímal výsledky.

Před 19.1.2022 – Po 3.3.2022

Je to super pocit mít zdravé tělo.

Rozdíl je opravdu znatelý, nejen že mi v rameni již nekřupe, ale mám v něm více síly a nic mě nebolí jako dříve.

Před 19.1.2022 – Po 3.3.2022

Veliká vděčnost za tyto produkty

Chceš vědět co mi tak pomohlo? Pokud ANO, čti dál..

Jsou to produkty od České firmy Harmonelo, které řeší probiotické a prebiotické sirupy o kterých jsem již psal v předchozích článcích at už o mikrobiomu a syndromu propustného střeva, nebo ve článku Antibiotika vs Probiotika.
Každopádně produkt Harmonelo FLEXI je zaměřen právě na pohybový aparát a funguje skvěle a to nejen na kosti, vazy, šlachy, ale také na výživu kůže, nehtů a zubů a to díky jeho složení a obsažené dávce kolagenu.
Každopádně tento produkt si zaslouží více pozornosti a proto ho více rozepíšu dole.


Tento unikátní produkt opravdu dokáže zázraky a to nejen díky jeho složení, ale také patentované technologii, díky které má maximální účinost a vstřebatelnost.

V jedné dávce (20ml) 5000mg kolagenu. Dopuručujeme rozmíchat ve vodě a popíjet.

Proč je tento produkt tak účinný?

Pojdme se podívat na složení tohoto produktu. Ještě podotknu, že v jedné dávce (20ml odměrka) je 5000mg kolagenu.

KOLAGEN: je nejvíce zastoupená bílkovina v lidském těle. Je to jeden ze základních stavebních pilířů kostí, kůže, svalů, šlach a vazů. Nachází se v nejrůznějších částech těla, jako jsou například cévy, rohovky, zuby a další. Vlivem stárnutí naše tělo produkuje čím dál méně kolagenu. Nechtěným následkem je stárnutí pokožky, která ztrácí pružnost a počínající vrásky.

MSM: je nezbytný pro správné fungování přirozených antioxidačních mechanismů a tvorbu nejsilnějšího antioxidantu – glutathionu, který výrazně snižuje hladinu volných radikálů. Jako jeden z mála antioxidantů prochází hematoencefalickou bariérou, deaktivuje toxiny a urychlí jejich vyloučení z organismu.
Vysoce zvyšuje kapacitu buněk pro vylučování toxických odpadů a to ho dělá nejschopnějším detoxikantom mezi všemi nutričními a farmaceutickými produkty!
Zmírňuje symptomy velkého počtu alergií – potravinové, dotykové, inhalační – tím, že eliminuje volné radikály a zlepšuje průchodnost buněčných stěny.

Chondroitín sulfát: díky své schopnosti vázat vodu příznivě ovlivňuje elasticitu chrupavky. Aktivně působí proti látkám, které způsobují poškození chrupavek. Chondroitin sulfát tlumí také bolest a zánět, takže je součástí chondroprotektiv – léků, které se používají při degeneračních onemocněních kloubů (např. osteoartróza).

Glukosamin sulfát: Působí pozitivně na záněty, podporuje normální funkci chrupavek, zmírnuje bolest kloubů, zpomaluje progres onemocnění kloubů.

Boswellia Serrata: z pryskyřice Boswellia seratta se extrakcí získávají Boswellové kyseliny, které napomáhají k normálnímu stavu kostí a kloubů, normální činnosti gastrointestinálního traktu, srdce a hladiny cholesterolu v krvi, Anti-aging

Rozpustná vláknina: vláknina z čekanky, perfektní prebiotikum pro zdravé střevo

Resonuje tento produkt s tebou a cítíš že ho potřebuješ?

Pokud tvá odpověd zní ANO, tak super 🙂
Protože tento produkt již pomohl spoustě lidem a rádi ho doporučujeme, jak naším známým, tak přátelům, rodině i klientům. Někteří ho dokonce dávají svým domácím mazlíčkům. To je super :).

Proč vám vaše produkty nefungují?

Pro maximální vstřebatelnost a účinek doporučuji užívat produkt FLEXI zároven s produktem PROBIO. Hned vysvětlím PROČ.
Pokud ve střevech nemáme správnou mikrobiotu (správný poměr přátelských bakterií) tak můžeme jíst to nejzdravější jídlo a užívat ty nejlepší potravinové doplnky, ale bohužel bez efektu, jelikož ve střevech nemáme bakterie, které dokáží potravu zpracovat, přeměnit např. na vitamíny, minerály, antioxidanty.. tím pádem jen vše, naším tělem, bez užitku projde.. Říká se tomu drahé kakání, nebo čůrání.

Díky tomuto produktu do těla dostaneme přátelské bakterie, které tvoří zdravý mikrobiom v našem střevě a dokáží účinně zpracovat potravu a doplnky stravy, které užíváme.

-12 probiotických kmenů (laktobacily a bifidobakterie)
-Ošetřené patentovanou tyndalizační technologií (bakterie jsou v tzv. uspaném stavu a „probouzí“ se až ve střevě.
– Obsahuje prebiotickou vlákninu posílenou inulinem (potrava pro přátelské bakterie)

Oblíbená kombinace

Ok jak produkty objednat?

Veškeré potřebné informace ohledně produktů Harmonelo, návodů jak produkty objednat a jak získat okamžitou slevu 25% naleznete zde.

Pokud se k nám chcete přidat a produkty nejen používat, ale také doporučovat, tak se mrkněte na toto video.

Doufám a věřím, že jsem Tě tímto článkem nějak inspiroval a budu se těšit naviděnou, třeba u dalšího příspěvku, videa, nebo živě na nějaké akci.
Více informací o mně a mých aktivitách nalezneš na www.josefhoang.cz.

At se daří 🙂

Harmonie znamená rovnováha, pokud je vaše tělo a mysl v rovnováze, tak i váš život je v rovnováze. Změřte si váš aktuální stav čaker a v jakém stavu je váš orgamismus. Více na : https://beharmonic.cz/analyza/

Život k lepšímu

Pomůžeme vám změnit život k lepšímu a to díky
kvantovým harmonizacím, nejkvalitnějším probiotikům a návodům ke změně návyků.

Kvantová Harmonizace

Přírodní probiotika

LIFE Restart Procedura (4 týdny)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů