Okamžitá Harmonizace

Pokud se aktuálně necítíš dobře a toužíš po okamžitém zklidnění, tak jsme pro tebe připravili tuto nahrávku.
Nahrávka je dlouhá 30 minut a je nahraná v 528Hz s Harmonizačními Frekvencemi.

Ochutnávka Okamžité Harmonizace

Vezmi si sluchátka a udělej si pohodlí v sedě/leže.
Uvolni se a jen dýchej. Už po 3 minutách pocítíš uvolnění a klid.

Jak Harmonizace funguje?

Z léčitelského hlediska je zvuk schopen prostupovat našimi buňkami a přetvářet jejich strukturu podle dané frekvence, kterou přijímají.
Naše tělo je v podstatě něco jako ladička schopná naladit se na frekvence okolí. Pouštíme-li si opakovaně určité frekvence (jak biorezonancí či poslechem zvuku akustickou cestou), pak se naše buňky postupně s těmito frekvencemi slaďují.
Jaké frekvence tedy mají jaký vliv na naše tělo, vědomí, emoce a buňky?

 

Frekvence lásky

MI - 528 Hz 

Transformuje a doslova dělá zázraky, protože opravuje DNA.
Tón MI slouží k návratu lidské DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie působící z této frekvence. Tím, jak dochází k opravě DNA, probouzejí se blahodárné účinky našeho těla, zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu, pocitu duchovní slávy. Tón MI také otevírá lidem hluboké duchovní zkušenosti a osvícení.

 

Benefity této harmonizační nahrávky

< Okamžité zklidnění mysli
< Hluboký Relax a uvolnění celého těla
< Naplnění energií
< Napojení se zdroj
< Jasnost mysli
< Zvýšení životní energie
< Lepší duševní pohoda
< Téměř žádný stres
< Zlepšení kvality spánku

Objednávka Okamžité harmonizace 528Hz
390kč - 15eur

Po vyplnění a uhrazení objednávky vám do 10 minut dorazí odkaz na kterém si nahrávku můžete stáhnout.

Nemáte o co přijít, pokud vám nahrávka nepomůže cítit se alespon o trochu lépe, tak vám peníze vrátíme nazpět. 

Již třetí den jsem nemohl vstát z postele a už jsem si nevěděl rady, ale pak jsem viděl video od Josefa, ve kterém mluvil o Harmonizaci. Přiznám se, že jsem tomu vůbec nevěřil a byl jsem skeptický, ale něco ve mě mi říkalo at to zkusím. Když to skončilo, měl jsem pocit, že se vznáším a okamžitě jsem vstal z postele. Děkuji a vřele doporučuji.
Petr
Když píšu tuhle referenci, tak mám již za sebou 6 terapii (nebo jak to nazvat). Původně jsem kontaktovala Petru kvůli mému kožnímu problému, nic už mi totiž nepomáhalo. Už po první harmonizaci jsem se cítila o mnoho lépe, než jsem se za poslední měsíce cítila a dnes můžu říci, že ekzém ustupuje. Je to prostě úžasná věcička. 100% doporučuji nejem ten přístroj, ale i Petru, je vážně skvělá.
Alena
Ahoj všem, poslední dobou jsem se cítila hodně dole a tak celkově nesvá. Když jsem slyšela Pepu jak hovoří o tom přístroji, okamžitě jsem ucítila, že tohle mi pomůže. Ta nahrávka co mi Petra poslala je jako boží hudba, resonovala s každou bunkou mého těla. Těším se na další. Děkuji moooc za to co děláte.
Jana
Ahoj Peti, bylo to super, citim se krasne🙂 Brnelo mi snad postupne cele telo, myslim ze jsem na malou chvilku i usla, ale vetsinu casu jsem pri harmonizaci byla pri vedomi. Bylo to moc prijemne. Hlavou se mi honilo ze zacatku vsechno mozne, ale nic zasadniho. Pripada mi ze mam cele telo krane prokrvene. Ted jsem vypila asi litr vody a citim se krasne, uklidnene, zkratka skvele🙂 Moc dekuji🙂
Petra

Vaše nejčastější otázky 

 • Jaký je rozdíl mezi Rychlou harmonizací a Harmonizací "na míru"60 minut
  Harmonizace "na míru" je individuálně tvořená a posílaná "živě". Vše na základě naměřených výsledků každého klienta. Tato Okamžitá Harmonizace, je přednatočená harmonizace která obsahuje frekvence 528hz a má okamžité zklidnující účinky.
 • Můžu používat nahrávku opakovaně?
  Ano tato nahrávka slouží k okamžitému zklidnění a uvolnění. Můžete jí poslouchat kdykoliv chcete.
 • Lze nahrávku poslouchat i bez sluchátek?
  Ano můžete, ale doporučujeme kvalitní stereo zvuk.
 • Jakým způsobem mi nahrávka dorazí?
  Po zaplacení objednávky, vám do 10 minut pošleme odkaz na kterém si nahrávku můžete stáhnout do vašeho Telefonu, Počítače, anebo jí můžete poslouchat z daného odkazu.
Najdi rovnováhu mezi tělem a duší.
E-mail
2beharmonic@gmail.com
Telefon
+420 777 459 540
Pondělí - Pátek
Od 10:00 do 17:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů