Reference 

20 let se snažím o zhubnutí, trénovala jsem s trenéry a zkoušela různé diety. Již po první harmonizaci jsem se cítila štastně a vysmátě 🙂 , je zajímavé, že jsem okamžitě zhubla téměř 4 kila
Sdílení Olgy jak zhubla 3 kila již po první harmonizaci.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Již delší dobou jsem měla problémy s dýcháním, nikdo mi nedal odpověd proč se mi to děje. Po té jsme narazila na vaše video a rozhodla se to vyzkoušet. Mám za sebou 6 harmonizací a dnes se mi dýchá v pohodě...
Adéla nemohla pořádně dýchat

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Tereza měla problémy s kopřivkou a nikdo jí nemohl pomoci. Již po pár harmonizací jsem viděla, že se můj stav zlepšuje a tak jsem začala věřit..  Harmonizér funguje i na zvířata a vše živé.
Co nevidím, tomu nevěřím! Ze začátku jsem byla velmi skeptická a nevěřila jsem..Poznámka: Na tomto videu má Tereza za sebou balíček 5 harmonizací a její stav se výrazně zlepšil. Rozhodla se pokračovat a podstoupila dalších 6 terapií, její výsledky můžete shlédnout v dalším videu 🙂 .

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Celých 5 let jsem se trápila s kopřivkou, nic mi nepomáhalo a léky jsem do konce života brát nectěla. Udělala jsem ROZHODNUTÍ! Změnila jsem stravu, začala cvičit jogu a meditovat. Po té jsem narazila na Petru a kvantový harmonizér, celkem jsem prošla 10-11 procedur. Při každé harmonizaci jsem prožívala něco jiného, přišlo mi spoustu vzpomínek a uvědomění z dětství a  Otka mi pomohla tohle vše zpracovat. Po 5 letech velká úleva 🙂  
Jak jsem se za 3 měsíce výléčila z kopřivkyPoznámka: Zde má Tereza za sebou již 11 harmonizací a její stav se neuvěřitelně zlepšil. Popravdě je to úpolně jiná osoba. Děkujeme za sdílení a přejeme at se ti daří Terí 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Již třetí den jsem nemohl vstát z postele a už jsem si nevěděl rady, ale pak jsem viděl video od Josefa, ve kterém mluvil o Harmonizaci. Přiznám se, že jsem tomu vůbec nevěřil a byl jsem skeptický, ale něco ve mě mi říkalo at to zkusím. Když to skončilo, měl jsem pocit, že se vznáším a okamžitě jsem vstal z postele. Děkuji a vřele doporučuji.
Petr
Když píšu tuhle referenci, tak mám již za sebou 6 terapii (nebo jak to nazvat). Původně jsem kontaktovala Petru kvůli mému kožnímu problému, nic už mi totiž nepomáhalo. Už po první harmonizaci jsem se cítila o mnoho lépe, než jsem se za poslední měsíce cítila a dnes můžu říci, že ekzém ustupuje. Je to prostě úžasná věcička. 100% doporučuji nejem ten přístroj, ale i Petru, je vážně skvělá.
Alena
Ahoj všem, poslední dobou jsem se cítila hodně dole a tak celkově nesvá. Když jsem slyšela Pepu jak hovoří o tom přístroji, okamžitě jsem ucítila, že tohle mi pomůže. Ta nahrávka co mi Petra poslala je jako boží hudba, resonovala s každou bunkou mého těla. Těším se na další. Děkuji moooc za to co děláte.
Jana
Snad tyhle řádky někomu pomůžou. Josefa sleduji již delší dobu a když ve videu poprvé zminoval tuhle mašinku, tak jsem se mu vysmál, co je tohle za blbost! Moje zvědavost mi nedala spát a tak jsem se taky objednal a stále nemůžu uvěřit jak to funguje. Po změření mi Petra řekla přesně co si momentálně v životě řeším, aniž bych jí něco řekl! A následně mi poslala odkaz kde hrála nějaká relaxační hudba. Cítil jsem se jakobych se vznášel, necítil jsem tělo. Tu noc jsem měl hodně živé sny a ráno jsem se probudil jako znovuzrozený. Jako by mě něco "restartovalo". No stále nechápu jak ta mašinka funguje, ale funguje!
Jaroslav

Služby beharmonic