Kdo s vámi bude spolupracovat

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti osobního rozvoje a našemi kurzy, semináři prošlo již přes 10 000 lidí.
Denně pomáháme ostatním žít naplněnější život.

Petra Hodovalová

Průvodkyně zdravým životem
Petra se vyléčila z autoimunitní nemoci díky kompletní změně myšlení a návyků. Část její cesty ke zdraví provázela právě tato terapie, kterou nyní provádí ostatní. Osobní zkušenost je ta nejlepší. Dnes inspiruje a motivuje ostatní lidi, kteří chtějí žít zdravým životem.

Josef Hoang

Vizionář
Domnívám se, že smyslem života je být štastný cítit se dobře. Jenže to nejde pokud je naše tělo nemocné, nebo se cítíme v disharmonii. Věřím, že tato technologie pomůže co největšímu počtu lidí cítit se dobře a žít naplněný život.

Najdi rovnováhu mezi tělem a duší.

E-mail
2beharmonic@gmail.com
Telefon
+420 737 040 493
Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 20:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Již třetí den jsem nemohl vstát z postele a už jsem si nevěděl rady, ale pak jsem viděl video od Josefa, ve kterém mluvil o Harmonizaci. Přiznám se, že jsem tomu vůbec nevěřil a byl jsem skeptický, ale něco ve mě mi říkalo at to zkusím. Když to skončilo, měl jsem pocit, že se vznáším a okamžitě jsem vstal z postele. Děkuji a vřele doporučuji.
Petr
Když píšu tuhle referenci, tak mám již za sebou 6 terapii (nebo jak to nazvat). Původně jsem kontaktovala Petru kvůli mému kožnímu problému, nic už mi totiž nepomáhalo. Už po první harmonizaci jsem se cítila o mnoho lépe, než jsem se za poslední měsíce cítila a dnes můžu říci, že ekzém ustupuje. Je to prostě úžasná věcička. 100% doporučuji nejem ten přístroj, ale i Petru, je vážně skvělá.
Alena
Ahoj všem, poslední dobou jsem se cítila hodně dole a tak celkově nesvá. Když jsem slyšela Pepu jak hovoří o tom přístroji, okamžitě jsem ucítila, že tohle mi pomůže. Ta nahrávka co mi Petra poslala je jako boží hudba, resonovala s každou bunkou mého těla. Těším se na další. Děkuji moooc za to co děláte.
Jana
Snad tyhle řádky někomu pomůžou. Josefa sleduji již delší dobu a když ve videu poprvé zminoval tuhle mašinku, tak jsem se mu vysmál, co je tohle za blbost! Moje zvědavost mi nedala spát a tak jsem se taky objednal a stále nemůžu uvěřit jak to funguje. Po změření mi Petra řekla přesně co si momentálně v životě řeším, aniž bych jí něco řekl! A následně mi poslala odkaz kde hrála nějaká relaxační hudba. Cítil jsem se jakobych se vznášel, necítil jsem tělo. Tu noc jsem měl hodně živé sny a ráno jsem se probudil jako znovuzrozený. Jako by mě něco "restartovalo". No stále nechápu jak ta mašinka funguje, ale funguje!
Jaroslav